HAKKIMIZDA

Tokat ’ın Niksar Belediyesi tarafından ,dağların zirvesinden gelen 1400 yıllık şifa kaynağı olan   AYVAZ suyunun tesisleştirilerek 80’li yıllarda Türkiye’mize sunmuş olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

  NİKSU markasıyla üretilen suyumuz Doğal Kaynak suyu olup, bir diğeri ise yukarıda şifalı su olarak belirttiğimiz AYVAZ İçme suları , farklı iki kaynaktan elde edilmektedir.

Evliya Çelebi, Seyahatnamesinde yer verdiği AYVAZ SU 'yunun önemini, "birçok hastalığa şifadır", yazısıyla dile getirmektedir. Geçmişten buyana  böbrek, cüzzam, uyuz, nikris gibi çeşitli hastalıklara şifa olduğu bilinmektedir.

İçme suyu olarak çıkardığımız  AYVAZ  SU ’yunun yanında, doğal kaynak suyumuz olan NİKSU ile de Türkiye ve dünya pazarında ki yerimizi yükseltmek için yapılandırdığımız yeni ekibimizle hızlı bir yükseliş  grafiği göstermekteyiz.

Küreselleşme sayesinde işletmeler, ülkelerinden kilometrelerce uzaklıkta ki tüketicilere yanıbaşlarındaymış gibi ulaşabiliyor.

Dünya öylesine küçülüyor ki, nasıl Türkiye nesilleri AYVAZ  SU ve NİKSU ile sağlıklı bir şekilde büyümüşse, bundan sonraki hedefimiz  dünya nesillerinin de  aynı imkanlardan faydalanıp yaşamlarına şifa katmaktır.

Türkiye markası olarak sadece ülkemizi değil, dünyada da kendimizi ispatlamış olduğumuz mesajını veriyor.

Ürünlerimizle milyonlarca insana ulaşarak, onların yaşamlarına ‘’lezzet’’  ve "şifa" katmak için çalışıyoruz ve çalışmaya da devam edeceğiz.

Bu nedenle başarımızı sadece rakamlarla, pazar paylarının yüzdeleriyle ölçmemiz mümkün değil.

Asıl başarı ölçümüz, ulaşılan tüm kitlelerin yaşamında oluşturduğumuz memnuniyettir.

Yapılan anketlerde, tüketici memnuniyet araştırmaları AYVAZ SU ve NİKSU için sadece pazar payı değil, aynı zamanda kalplerde de önemli bir yere sahip olduğunu gösteriyor.

Bu tesisin kurucuları olan bizler, bu ülkenin geleceğine güvendik. Zaman bizi haklı çıkardı. Bu ülkeden doğmuş bir markayı yöneten bizlerde, hem Türkiye’nin hem de AYVAZ SU ve NİKSU’yun dünyada ki yerini alacağına inanıyor ve buna güveniyoruz.

 

                                                                NİKSAR BELEDİYE BAŞKANI

                                                                       Özdilek ÖZCAN

                                                                         İnşaat Mühendisi