Niksar Ayvaz İşletmesinde gelişen yapılan yatırımlar tüm hızıyla devam ediyor. İşletmeye son olarak 19 lt dönüşümsüz damacana dolum, etiketleme ve kapaklama makinesi alımı gerçekleştirildi.

2017 yılında güzel bir sezon geçiren Ayvaz İşletmesine 1,5 Milyon TL bedelle 19 lt dönüşümsüz damacana dolum, etiketleme ve kapaklama makinesi alımı gerçekleştirildi.

2014 yılında Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan’ın göreve seçilmesinin ardından yapılan yatırımlar sayesinde zarar eden bir işletmeden, kar eden bir işletmeye dönen Ayvaz İşletmesi her yıl büyümeye devam ediyor. Konu hakkında açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Özdilek Özcan; “Bizler göreve seçildiğimiz 2014 yılından bu güne kadar işletmemiz her yıl yükselen bir grafik gösterdi. Bu grafiği sağlamak için elimizi taşın altına koyarak son teknoloji makineleri işletmemize kazandırdık. Son olarak ise piyasada bizden çok talep edilen dönüşümsüz damacana için çalışmalara başlamıştık. Yaklaşık 1,5 milyon TL değerinde 19 lt dönüşümsüz damacana dolum, etiketleme ve kapaklama makinesi alımı gerçekleştirildik. İlçemize ve işletmemize hayırlı olsun” dedi.

Sosyal Medyada Paylaş

Daha Fazlası…