22. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT) açılışı yapıldı.

Dünyanın en büyük turizm fuarlarından olan ve bu yıl 22’ncisi düzenlenen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT), TÜYAP Kongre ve Fuar Merkezi’nde açıldı. Dünyada ve Türkiye’de turizmde öne çıkmak isteyen iller, beldeler, kalkınma ajansları, turizm firmaları ve sektör profesyonellerinin yer aldığı fuar, 28 Ocak Pazar gününe kadar gezilebilecek.

Fuarın açılışına, Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, ITE Grup Bölge Direktörü Vincent Brain, ITE Turkey Turizm&Seyahat&Moda Grup Direktörü Hacer Aydın, Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği Başkanı (TTYD) Oya Narin, Türkiye Otelciler Federasyonu Başkanı (TÜROFED) Osman Ayık, Alman Turizm Sektörü Federal Birliği Başkanı Michael Frenzel, BM Dünya Turizm Örgütü Eski Genel Sekreteri Taleb Rifai de katıldı.

Fuarın ilk gününde Niksar Belediyesi standı ziyaretçi akını yaşadı. Niksar Belediyesi standını TBMM Meclis Başkan vekili Ahmet Aydın, Erzurum Milletvekili Prof.Dr. Mustafa Ilıcalı, Esenyurt Belediye Başkanı Ali Murat Alatepe, İstanbul TOSİAD Başkani Ender Demirtaş ve çok sayıda ziyaretçi katıldı.

Sosyal Medyada Paylaş

Daha Fazlası…