Avrasya Tüketicileri Koruma Derneği tarafından organize edilen, Avrasya Kalite Ödülleri töreninde “Yılın Kalite Ödülü” Niksar’ın değeri olan “Ayvaz Su” markasına uygun görüldü!

Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan davet edildiği Avrasya Tüketicileri Koruma Derneği tarafından organize edilen Avrasya Kalite Ödülleri törenine katıldı.

Avrasya Tüketicileri Koruma Derneği tarafından organize edilen Avrasya Kalite Ödülleri Töreninde “Yılın Kalite Ödülü” Niksar’ın değeri olan “Ayvaz Su” markasına uygun görüldü. Ayrıca “En Özel Proje” dalında Niksar Belediyesi Baş Tacı Yaşam Merkezi ile Kapalı Otopark ve Semt Pazarı projeleri ödüle layık görüldü.

Törende konuşma yapan Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, Ayvaz Suyunun Niksar’ın ve tüm ülkenin şifa kaynağı olduğunu belirterek; “Ayvaz Suyumuz 1400 yıldır ilçemizde ve bölgemizde yaşayan insanlara sağlık dağıtıyor. İlçemizin can damarı konumunda olan suyumuzu sofranıza kadar ulaştıran çalışma arkadaşlarımıza ve sofralarında suyumuza yer veren sizlere şükranlarımı sunuyorum. Bu ödülü tüm Niksar halkı adına alıyorum” dedi.

“En Özel Proje” dalında Niksar Belediyesi Baş Tacı Yaşam Merkezi ile Kapalı Otopark ve Semt Pazarı projeleri ödüle layık görülmesinden dolayı ayrıca mutlu olduğunu belirten Belediye Başkanı Özdilek Özcan, kendilerine güvenen tüm hamşehrilerine teşekkür etti.

İstanbul Güngören Kale Outlet Center’de düzenlenen törene Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan’ın yanı sıra Başbakanlık Basın danışmanı ve Başbakanlık Müşaviri Önder Karan ile çok sayıda iş adamı katıldı.

Sosyal Medyada Paylaş

Daha Fazlası…